Nie taki prosty seks oralny

Nie taki prosty seks oralny

Absolutnie niestosowne powiedzenie, że ”środa to dzień loda” wziął się z czegoś więcej, niż tylko z łatwości w znalezieniu rymu do pejoratywnego określenia fellatio. Wynika przede wszystkim z faktu, że seks oralny stanowi jedno z najprostszych rozwiązań rozładowania napięcia seksualnego. I to niezwykle przyjemne rozwiązanie, które zbyt często bywa traktowane ambiwalentnie.

Mężczyzna też człowiek

Sama deklaracja partnera/partnerki, że mężczyzna doczeka się tego typu bliskości, nie wystarczy, by w naturalny sposób obniżyć libido; trzeba wiedzieć jak to zrobić. I warto zaniechać wiary w stereotyp mówiący o tym, że „facet może zawsze i wszędzie”. Niewłaściwa stymulacja skutkuje bowiem efektem odwrotnym, odbierze ochotę na seks z powodów fizjologicznych oraz psychologicznych. Męska właściwość szybszej reakcji na pobudzenie seksualne pod żadnym pozorem nie zezwala na przedmiotowe traktowanie mężczyzny. Panowie również warci są doskonałej stymulacji. Seks oralny może być głównym elementem zbliżenia, jak również stanowić jedynie element gry wstępnej. Tak czy siak, bez pełnego czułości i oddania podejścia do mężczyzny najlepszy ”lodzik” nie wyjdzie.

Jak rozpocząć fellatio?

Każdemu wydaje się, że zna receptę na to, w jaki sposób zadowolić mężczyznę ustami. Fellatio jednak nie przez przypadek nazywane jest sztuką miłości – wymaga naprawdę solidnego doświadczenia oraz (a może przede wszystkim) oddania cząstki siebie. Bez dobrej techniki nie ma mowy o satysfakcji, za to bardzo łatwo o przekroczenie granic lub przemianę seksu oralnego w nieudawaną mękę. Jak zatem rozpocząć dawanie przyjemności ustami?

Może to dziwnie zabrzmi, jednak nawet fellatio (zwłaszcza jeśli ma być sposobem na orgazm) powinno być rozpoczęte od gry wstępnej. To nie pomyłka. Tajemnica seksu oralne tkwi w… niewkładaniu członka do ust. A przynajmniej nie od razu. Warto pamiętać o tym, iż wrażliwe na bodźce dotykowe rejony ciała nie znajdują się jedynie na penisie. Strefy erogenne rozsiane są niemal po całym ciele i ich stymulacja podziała bezbłędnie na wzrost popędu. Delikatne ocieranie o ukochanego mężczyznę i niegrzeczne (lub pełne czułości) szepty pozwolą na stworzenie w głowie faceta cudownego scenariusza.

Wykorzystaj potencjał własnego ciała – bez wątpienia kręcisz swojego faceta, a każdy skrawek ciała traktowany jest przez niego uwielbieniem. Może zacznij od seksownego tańca, podczas którego obnażysz swoje walory. Dopiero kiedy takie zabiegi podziałają, przejdź do pieszczot zadawanych językiem. Oczywiście uprzednio zadbaj o jądra, o delikatne muśnięcia językiem członka. Dawkuj doznania, zanim przystąpisz do zasadniczej fazy pieszczot oralnych.

Reakcje mężczyzny na stymulację

Każdy Twój ruch powinien być kontrolowany. To, że uchodzisz za eksperta w dziedzinie seksu, wcale nie oznacza, że aktualne czynności dają mężczyźnie należyte wrażenia. Reaguj na jego zachowanie – zerkaj w oczy, słuchaj wskazówek (nie traktując ich jak przytyki), zmieniaj tempo i rodzaj pieszczot. Partner najpewniej sam zasugeruje gotowość do przyspieszenia aktywności. Twoje umiejętności są kluczowe w przyjemności partnera, jednak pamiętaj o nim samym.

W sytuacji kiedy napotykacie na problem ze wzwodem i na pewno nie jest on spowodowany technika pieszczot, to nie reaguj zbyt emocjonalnie. Zaburzenia erekcji są powszechnym problemem i nie należy traktować ich negatywnie. Należy oczywiście zasięgnąć porady lekarza, lecz dla każdego mężczyzny taka sytuacja należy do niezwykle krępujących. Doraźnie skorzystajcie z Viagry lub Kamagry.